5 Lietas, kuras liks tev pārdomāt savas prasmes Gramatvedībā

QuickBooks ir populārs, taču ne vienīgā iespēja.

Ari lielu daļu mazo uzņēmumu sastāda tirgus daļa, ārkārtīgi zemu priceta un ērti lietojamu interfeisu, QuickBooks ir pieejama programma daudziem jauniem grāmatvežiem, Bēt mēs vēlamies iepazīstināt ar grāmatvedības programmatūru.

Viņu izmanto ļoti daudzas finanšu iestādes, jo īpaši populāra ir kreditētāju lokā, jo kredīts, ir tas kas ir vajadzīgs.

Bet ir vēl daudz citu produktu iespējas, kas ir pelnījušas uzmanību. Programmatūras tirgū vidēji un lieli uzņēmumi ne tuvu nav tik izteikti dominējoši atrast vienotu risinājumu. Vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kur daudzi sastāda lielu grāmatvedības darbu.

Tur ir apbrīnojami pieejami resursi, lai celtu grāmatvedības programmatūru prasmes.

Lielākā daļa grāmatvedības grāda programmas tagad ir ietvertas prasības attiecībā uz kursa darbu darīšana pārsvarā ar biznesa tehnoloģiju un īpaši ar grāmatvedības programmatūru. Taču papildu grāmatvedības programmatūrai, apmācība un pieredze var palīdzēt jaunajiem absolventiem dabūt darbu.

Lai iegūtu darbu gramatveži raugās nākotnē. Grāmatvežiem ir piekļuve zināšanām konkrētā produkta izstrāde un abi piedāvā interaktīvu tiešsaistes apmācību patstāvīgi sērijas instruktāžu YouTube lietotājs izveidoja, sertifikācijas programmas, semināri, lietotāju kopiena forumus, grāmatas, un daudziem citiem resursiem.

 Lai iemācītos pilnvērtīgi apgūt jauno grāmatvedības sistēmu, kas ir ļoti svarīga meklējot darbu.

Saskaņā ar vecāko grāmatvedi un ražošanas nozares, Neits Roth, no thought-leader Sitzberger Hau & Co, SC, viņš izmantoja aptuveni 30 dažādas atsevišķas programmas pēdējo septiņu gadu laikā. Kad runa ir par to jauno programmatūru, Rota saka, ka viņš“vienmēr atrod ‘ atsaukt ’ pogu lielu tās noderību.”

Rota paskaidro, ka “Mūžizglītības sistēma prasa laiku un rokas un praksi” Viņš piedavā konsultācijas grāmatvežiem, kas strādā ar jaunu programmatūru, lai “Atrastu īstos ziņojumus par lēmumu pieņēmēju, tad jārisina, kā izveidot minētos ziņojumus cik ātri vien iespējams, jo grāmatvedības dati ir lietderīga tikai tad, ja tā ir savlaicīga un nodrošina vadību ar informāciju, kas viņiem nepieciešama, lai pieņemtu lēmumu.”

 Programmatūras un tehnoloģiju zināšanas var noteikt tavu algu.

 

“Informācijas tehnoloģijas grāmatvežiem” publicētajā sarakstā ieņēma trešo augstāko Accounting-Degree.org ko maksā grāmatvedības darbu specialitātēs.  Vidējā alga IT grāmatveži pārsniegušas gada izpeļņu “vecākais finanšu analītiķi,” “risku un atbilstību profesionāļu,” un “starptautiskās grāmatvežu,” starp daudziem citiem grāmatvedības darba specialitātiem. Taču, ne vienmēr tā ir pietiekama, un grāmatveži ir spiesti ķerties klāt aizdevumiem un patētiņa kredīta veidiem.

. Nr. summa programmatūras zināšanas var aizstāt sabiedrības izpratne par grāmatvedības uzskaites pamatprincipiem.

Jautājums daudziem grāmatvedības studentiem ir šāds:  Mūsdienīgas programmatūras tik viegli Ir pieejamas, man vajadzētu koncentrēties uz mācību programmatūra vai grāmatvedības praksi un teoriju? Atbilde, protams, ir gan. Prasmes ir nepieciešami — bet arī gan grāmatvedības zināšanas. Rakstā, kas publicēts portālā AccountingToday.com, CPA, Stīvens Yoss, bija kas sakāms par vērtību, ko zinoši grāmatveži turpinās sniegt:

Mēs saprotam, ka mūsu klienti var izmantot to pašu grāmatvedības instrument, kas mums ir, tie nav būtiskiviņiem, jo tiem nav apmācības vai pieredzes lai varētu lietot instrumentus, cik efektīvi mēs varam. Turklāt tie nevar iztulkot, ko īsti šie skaitļi nozīmē un pārbaudīt, vai šī informācija ir pareiza. Tāpēc viņi vēl aizvien prasa palīdzību finanšu speciālistiem.