Kā plānot uz priekšu glābj mūs nopietnam naudas problēmām ?

Iespējams, pats lielākais taktika dīvainis var izmantot šajā kampaņā, lai ietaupītu naudu, ir … drum roll … plānot uz priekšu. Jā, plānošana. Nav iedomātā progr vai savāda investē shēmas vai uzturs, kas sastāv tikai no tunci. Plānot uz priekšu.

Ir dažādi plānošanas priekšu kategorijas un dažādi veidi, kā piemērot šo vienkāršu stratēģiju uz savu dzīvi. Tā ir taisnība, ka es esmu meitene skautu un man ir skautu, lai jūs varētu teikt, ka “jāsagatavo” ir kaut kas no ģimenes devīze.

Tuvākajā nākotnē “Avārijas”: Nulle izmaksu plānošanai uz priekšu.

Šī ir pirmā kategorija plānot uz priekšu, un tas ir pats vienkāršākais apgūt. Konstatējusi sevi McDonald makšķerēšanas par zemeņu banānu smūtija dēļ tuvākajā-nāvei-by-slāpes pagājušajā vasarā, es sapratu, tas bija nekas vairāk kā nespēju plānot uz priekšu. Pateicoties šo (un mani daudzi ļaudis no neveiksmes plānot uz priekšu), es esmu beidzot internalizētas procesu, ar kuru es varētu efektīvi izvairīties tērēt naudu par katru dienu. Haaaa!

Plānot uz priekšu šajā ziņā ietver zinot sevi, zinot savu rutīnu, un novēršot izvairīties un prognozējamu izmaksātas summas naudas. Domāju, ka ar jūsu tipisks nedēļai un identificēt katru gadījumu, kad jūs pavada, naudu, jo jums nav plānot uz priekšu. Nelietojiet bārt sevi-tas nav laiks, kritizēt, drīzāk, tas ir laiks, lai noteiktu jaunas iespējas uzkrājumiem. I did šo vingrinājumu ar tipisku darba dienu, bet atpakaļ, un dalījās manus rezultātus šeit.

Perspektīvā plānošana var būt tikpat vienkārša kā padarīt savu pusdienas un kafijas ikdienas nevis ēšanas out. Tas var būt tikpat vienkārša kā iepakošanas uzkodas sev un saviem bērniem, ja jūs būsiet darbojas errands visu pēcpusdienu (un termoss kafijas uz Ja jūs kaut kas līdzīgs man …).

Perspektīvā plānošana varētu būt vārīšanas visas jūsu vakariņas par nākamajā nedēļā svētdienas pēcpusdienā, lai jums nav, lai rase mājās no darba, lai sagatavotu maltīti katru nakti. Plānot uz priekšu, kā es posited manā mega vienkāršs ēdiens pēc varētu radīt ganāmpulka jūsu saldētava ar  ēdienu, lai nodrošinātu jums nebūs upuri take-out drudžains laikā

Par plānot uz priekšu būtība ir pieņemot un atzīstot dzīves posmā tu esi-ne vienmēr skatuves jūs gribētu būt, bet skatuve tu esi. Internalizēt universālo patiesību, ka, lai ietaupītu naudu, jums nepieciešams plānot vairāk nekā dienu iepriekš. Jums ir nepieciešams zināt, ko jūs gatavojas nepieciešama un kādi ierobežojumi savu laiku būs.

Plānot uz priekšu, lai paredzamu notikumu padara to daudz vieglāk pārvaldīt neparedzētiem apstākļiem. Piemēram, kad mūsu meita bija negaidīti NICU uz nedēļu pēc dzimšanas-kaut mums nebija plānots, mums bija vieglumu saldētavā uzkrāti ar ēdienu mēs varētu izraut un iesildīties. Tas bija divtik svarīgi, jo mēs vienlaicīgi pērk mūsu sētā.

 

Savukārt tie salikto faktori veikuši mūsu dzīvi apstrīdot, ka šonedēļ mēs nav tērēt naudu, jo mēs gribētu iepriekš samaksāts par mūsu dzimšanas un slimnīcā, mēs gribētu ierindots dārgais draugs, lai noskatītos , un mēs gribētu vārīti visi mūsu pārtiku. Darot šīs šķietami vienkāršas lietas, kas pirms laika, tas nozīmē, ka viens no visgrūtākajiem nedēļu mūsu dzīvē nav izmaksas mums naudu. Kontrolēt to, ko jūs varat, un pārējais kļūst mazāk stresa, lai pārvietotos.

Tie nav zemes satricinošs realizācijas, bet tas ir apbrīnojams skaits ērtības rīkus un pakalpojumus, kas sagaida mūs, ja mēs esam neizdevās plānot uz priekšu. Mūsdienu ekonomika ir praktiski veidoti ar domu, ka mēs sliktāki patērētāji nebūs plānot uz priekšu. Ir auto pakalpojumi, ja mums nav pietiekami daudz laika, lai staigāt vai veikt autobusu, bezgalīgas pārtikas piegādes iespējas par katru maltīti, mēs esam neizdevās plāno gatavot, un vairāk. Mūsu nespēja plāns ir diezgan ienesīgs uzņēmumiem un tirgotājiem.

Es mīlu šo pirmo kategoriju plānot uz priekšu, jo tas lielā mērā ir nulle izmaksu piedāvājums. Ja, piemēram, jums nav ēst uzkodas jūs pārņēma strādāt šodien, jūs varat vienkārši ēst citā laikā. Tur būtībā nekas nav ko zaudēt ar šo stilu plānot uz priekšu savā ikdienas dzīvē īstenošanā.