Mainot mājsaimniecību finanšu Lomas laulībā?

Šis ir sponsorē post ar Čeis. Saturs un viedokļi zemāk izteica tiek attiecināti uz Naudas Govs Pāris.

Pirms mēs bijām precējušies, mans vīrs un man bija plašas sarunas par to, kā mūsu finanses būtu jāpārvalda mūsu laulībā. Tas bija no sīkumus, piemēram, kas varētu samaksāt rēķinus, lai kopainu finanšu mērķiem mums bija mūsu dzīvi kopā. Mēs uzskatām, ka tas spēcīgs finanšu pamats ir lielākais iemesls, kādēļ mēs esam bijuši finansiāli veiksmīgs kā jauns, tūkstoš pāris.

Lēmums atklāti apspriest naudu kļūst arvien svarīgāka. Pētījumi rāda, ka Baby Boomers ļoti reti apspriež finanšu jautājumiem, bet aug. Bet tie ir jāuzlabo, ka, kam ir vairāk naudas pārrunas ar saviem bērniem, no kuriem daudzi atrodas tūkstošgadu paaudzē.

Runājot atklāti par naudu ir izdevīga vairāku iemeslu dēļ, kas ir aplūkoti turpmāk.

Naudas sarunas palielināt tūkstošgadu uzticību

Saskaņā ar secinājumiem Čeis *, Millenials tagad visvairāk finansiālajai paaudzei vēsturē.

  • Tūkstošgadu mājsaimniecības jūtas atbildīgs par finanšu jautājumiem, nekā iepriekšējām paaudzēm. 71% no Millenials pretendē būt persona, kas atbild par finanšu lēmumus vs 53% Boomers.
  • NoMillenials Vairums sākt ietaupījums pensionēšanās pie daudz agrākā vecumā. Vidējais Tūkstošgadu sākās ietaupot 23 gadu vecumā, bet Boomers gaidīja līdz 40 gadu vecumam.
  • 78% noMillenials jāievēro daži budžeta veidu, salīdzināt ar 59%.
  • Millenials arī parādās vairāk optimistisks par savu finansiālo nākotni, nekā iepriekšējo paaudžu.

Naudas lomas laulībā ir mainījušies

Kas ir arī skaidrs, ka finanšu lomas laulībā ir mainījušies. Iepriekšējās paaudzes ir bijusi daudz stingrāku struktūru, kad tas nonāca pie kā finanses tika pārvaldīti mājās. Saskaņā ar nesen veiktu pētījumu ar nosaukumu “sieviešu, vīriešu un Jaunā ekonomika Laulība”, no 1970. līdz 2007. gadam, tad procenti vīriešu, kuru sievas “nopelnījis vairāk nekā viņiem palielinājās no 4% līdz 22%.

Sievietes kļūst apgādnieks, kas arvien māju skaita. Tas savukārt ir devis tūkstošgadu sievietēm lielāku uzticību un lielāku lomu, kad runa ir par ģimenes finanšu pārvaldību.

Čeis Paaudžu Pētījums atklāja, ka 78% no tūkstošgadu sieviešu uzskata, ka viņi ir spējīgi veikt labus finanšu lēmumus, salīdzinot ar 71% no Gen X un 67% no sievietēm.