Piespiediet reāllaika grāmatvedības pakalpojumiem kļūt arvien raitākiem

Grāmatvežiem vajadzētu optimizēt tehnoloģijas, piekļūt datiem reālajā laikā un sagatavot ziņojumus un analīzi un turpināt sadarboties saskaņā ar vienu mākoni “cloud” datorfirmu – atzinumu, kas nāk kā ATO, kas turpina piespiest reālaika grāmatvežiem kļūt aizvien raitākiem pildot savus darba pienākumus.

Salīdzinājumā ar josla Sistēmas ĀZIJAS viceprezidents un vadītājs Tods Hants sacīja uzņēmumi pastāvīgi plāno paveikt vairāk, izmantojot mazāk līdzekļu, tostarp grāmatvedības firmām dodot mazāku finansējumu, bet bieži vien firmas nesaprot, ka uzliekot vairāk darbu un samazinot finansējumu drarbi netiks izdarīti ātrāk, jo tā vairs ebūs prioritāte un izdevīgms.

“Grāmatveži tagad ir vajadzīgs, lai ne tikai nodrošinātu periodiskus finanšu datus un atskaites, bet arī reāllaika analīzi un izpēti,” teica Hanta kungs.

“noteikšanas līdzekļu tehnoloģijas ne tikai uzlabo efektivitāti, ka grāmatveži ir snieguši izsmeļošu informāciju, taču tas rada problēmas reālā laikā piekļūt finanšu datiem, lai atskaites un analīzes var izdarīt nepārtraukti.”

  1. Hantssacījafinanšuungrāmatvedībasdarbapārejunotradicionālajiem,stingrasunmanuāloprocesu,līdzvairākautomatizētākām, uzelastīguundinamiskudarbību.

“Šī nobīde ir būtiska, jo tā nodrošina produktivitātes priekšrocības, kā bezmaksas organizācijām padziļināt savu uzmanību analizēšanas un ziņošanas finanšu rādītāji,” viņš sacīja.

Tas ir tas, ko K. Hunt dēvē par “pastāvīgu uzskaiti”.

“Šī jaunā pieeja izdala slodzi vienmērīgi par pārskata periodu, ļaujot grāmatvežiem, lai  viņiem vieglāk būtu apstrādāt datus un darījumus pēc to saņemšanas,” viņš sacīja.

“Ir iespēja iegūta automatizāciju, kontroli un laika posma uzdevumus ikdienas aktivitātēm, lai saskaņotu grāmatvedības grafiku ar pārējo biznesu. Tā samazina darbu daudzumu, jo steigā padarīti darbi ir bieži vien neprecīzi , piemēram  tās pašas kases reāllaika atskaišu veidošanas, analīzes un izpratni.”

 

Tās galvenā priekšrocība, saskaņā ar D. Hunt, var plānot, ka grāmatveži ir ikdienā, ka pāļi, uri ir ļoti aizņemti darba beigās katru mēnesi, ceturksni un gadu.

“grāmatveži tagad var pievērsties uzdevumiem praktiski  pildot ātrus biznesa darījumus,” viņš sacīja.

“Finanšu slēgšanas process kļūst par ikdienas task-by-task darbību, samazinot grāmatveža stresu, risku vadības un ziņošanas kļūdas, un iespēja materiālu vājumu.”

To izjūt arī klienti pēc P. Hants.

“Nepārtrauktas atskaites piedāvā arī iespēju uzņēmumiem ātrāk izprast, kā uzņēmums darbojas – kļūt par finanšu plānošanas un analīzes darbiniekiem un iekšējiem auditoriem,” viņš sacīja.

Tas process tālāk piegādā izejmateriālus, izmantojot jutīgo datu analīzes, ka DIREKTORE var izmantot, lai novērtētu to efektivitāti, grāmatvedības un finanšu organizācijas.”