Grāmatvežu horizonts

Mākoņu grāmatvedības programma ir bijis lielākais grāmatvedības uzskaites punkts vairākus gadus – un, ja mēs vēl nēesam sasniegusi kritisko punktu, bet  mēs neesam tālu. Tagad ir laiks skatīties, ko vēl jums par to vajadzētu zināt.

Reklāma

Šodien mēs redzam trīs konkrētas tendences ņemot formu: blockchain, automatizācija un sadarbība. Ja varat labāk saprast, kādas šīs pārmaiņas ir un kā tās pārveidos grāmatvedības nākotnē, jūsu rīcībā ir milzīgas konkurētspējas priekšrocības.

Sadarbība

Nav šaubu, ka jūsu klienti attīstās; kā apmierināt šīs vajadzības. Lielāka uzmanība tiek pievērsta sadarbībai – ar darbiniekiem, klientiem no ārējās puses – ražot augstākas kvalitātes darbu īsākā laikā un ar mazākām izmaksām. Daži tehnoloģiju maiņu, lai ļautu šai sadarbībai būt labākai, un parādījās pie apvāršņa.

Klients ir vissvarīgākais aspekts, daudziem nodokļu maksātājiem uzņēmumiem. Par laimi, klienta sadarbība nav vienkārša dokumentu apmaiņa nav materializējies. Tuvākajā nākotnē, tehnoloģiju platformām tiks ieguldīts jūsu klientos, jūsu darbplūsmas, izmantojot piešķirtos uzdevumus, un vairāku atgādinājumus paziņojumi – visiem pa e-pastu vai vieglāk, pseudo-login portāliem.

Jūsu klienti varētu neiet pa ielu, bet tas nevar liegt viņiem kļūt par daļu no jūsu uzņēmuma grāmatvedības un darba kolektīvu komandas. Darbinieku sadarbība ir attīstījusies, kā arī pateicoties jaunu komunikācijas līdzekļu, piemēram, mīkstos un citus nozarei atbilstošus rīkus.

Tiesības rīki var mazināt jūsu darba grupas kolektīvs e-pastu līdz 60 procentiem, radītu contextualizētu vēsturi jūsu grupas sarunas, un ļautu in-the-moment darba sarunas. Ja komanda sastāv no trīs vai vairāk, to ietekmei iekšējā sadarbība būs pamatīgāka.

Kā Toms Grants, PREZIDENTS un IZPILDDIREKTORS MACPA, teica, “Par sadarbību ar pieredzi ātri līkne ir līkne. Kas jums ir ar to, ko tu jau zini. Jūsu tīkls ir tikpat svarīgi kā jūsu pieredzie, ļaujot iegūt atbildes savus klientus meklē, pat ja viņiem uzreiz nav.

 

Tiem, kas pieliek pūles, lai tīklu pie tehnoloģijas, kas ļauj augt ātri. Nodarbības vadība var saistīt tikai jūsu fizisko sienu un tagad varat koplietot ar citiem darba specifikiem aspektiem.

Automatizācija

Ja Xerocon savienošana vai QuickBooks apmeklēja pagājušā gada notikumu ir dzirdējuši, iespējams liels datu un automatizācijas iniciatīvas pārrunājām daudz. Automatizācijas skars nozares trijos atšķirīgos viļņos: automatizētie procesi (Phase 1), mākslīgo intelektu (Phase 2), un intuitīvās atklāsmes (Phase 3).

Tīskāršīga apstiprināšanas grāmatvedība

Triple-entry Blockchain bitcoin, grāmatvedības, un var šķist, ka sarežģītas idejas, bet, ja jūs to saprastu, jūs jau tagad sāktu pelnīt.

Pirmo reizi parādījās jēdziens blockchain pamatkomponents reizidienā bitcoin – pirmo ciparu, decentralizētu cryptocurrency. Par ko gan šie cryptocurrencies bitcoin zīmīgi ir tie novērš datu manipulācijas (krāpšana), savienojot ar mūsdienu un pagātnes darījumiem kopā, bet pārvalda decentralizēti, publiskas datubāzes.

Lai Blockchain triple-entry pārveidos divkāršā ieraksta grāmatvedības nākamajās desmitgadēs. Pašlaik, ja divas puses darījumā, katra puse atspoguļo savās grāmatās vajadzīgo debetiem un kredītiem.

Ja kāds grib apkrāpt valsti, var būt grūti noteikt, jo šie darījumi nav saistīti un visus darījumu nevar pārbaudīt. Triple-entry grāmatvedības, no otras puses, saites, izmantojot vienkāršu kopā daudzpusējos darījumos darījuma līgumus, un tad digital-confirmed blockchain paaugstina vai finanšu kriptogrāfiju, lai izsekotu un atklāti izplatīt pilnu transakciju detaļas. Tādējādi apstiprināja darījumu partnera darījumi ir ļoti interesē valdības, potenciāli nodokļu nemaksāšanas un krāpšanas, vienkāršojot nodokļu ienākuši tikai nodokļu apstiprinājums.

 

Kamēr triple-entry prom, vēl arvien pastāv uzskaites ziņā lielu pieņemšanu un izmatošanu, beidzot ir parādījusies kustība. Ķīnā, piemēram, attiecībā uz rēķiniem jādrukā uz valdības izsniegts papīra, ar plānu, lai pilnībā pārveidotu ciparu formātā tos 2018. Varbūt tas izklausās ļoti futūristiski – jo tā ir, bet ne pārāk tālu.

 

Kopsavilkumā

Sadarbība, automatizācija un triple-entry grāmatvedības iezīmēs jaunu ēru grāmatvežiem. Kamēr šīs pārmaiņas var šķist biedējošas, ņemot to laiku, lai saprastu, kā tie ietekmēs jūsu attiecības ar saviem klientiem un pakalpojumu sniedzēji maksās lielas dividendes nākotnē.