Labākās nodokļu iesniegšanas programmas

Mēs izmēģinājām piecus tiešsaistes nodokļu sagatavošanas pakalpojumus un sagataves 2017. gada sākumā gandrīz trīs desmiti atgriež piecus aizpildīto filerus — plus daži darbinieki — ar dažādiem ienākumiem, dzīves situācijām, stāvokli un atskaitījumiem. Šo testu kopā ar vairāk kā 60 stundu laikā no iesniegšanas un pētījumi apstiprinājuši, ka agrākais ir labākais nodokļu programmatūras TurboTax, kurš atrod nodokļu veidlapas ceturto gadu pēc kārtas TurboTax ir mūsu galvenā izvēle, jo ir vistuvāk un vieglāk saņemt, un ir iespēja konsultēties ar ekspertu, nemaksājot par stundu. Tās pievilcīgs interfeiss, loģisko jautājumu organizāciju, un  ievadot datus padarītu ērtāku nekā jebkurā citā programmatūrā, mēs izmeiģinājām Citu nodokļu programmatūru, kura var likt jums  būt pateicīgam, ja jūs izlaidāt kādu soli, tad jūs saņēmāt saprotamu skaidrojumu par TurboTax sarežģītiem nodokļu noteikumiem un pietiekamu atbalstu resursu apgalvot, ka pat iesācējs lietotājs var iesniegt savus nodokļus. Tāpat kā daudzi tax-prep pieredzes nodrošinātājus, būtiski uzlabojumi veikti pagājušā gada drošības pasākumiem, lai novērstu negodīgu peļņu. Runājot par izmaksām, Tas ir vienkāršākais atgriezt par brīvu, bet TurboTax ātri pievieno maksu par to, kas būtu galvenās iezīmes — tās lielākais mīnuss. Kopumā mums nav daudz negatīvā, ko pateikt par return-filing TurboTax daļa, bet mūs nav iespaidojis upsells pārdošanas pārtraukšana un tās maldināšana, kā arī dažas pieredzes plašākā biznesa praksē.

 

Ja tu jūties pārliecināts par savām spējām un vari iztikt bez iesniegšanas TurboTax , vai ja jums ir vienkāršāk  jūs varat ietaupīt naudu un izvairīties no kaitinošajiem dārgākiem produktiem ar pārtraukumiem, taču vairāk ar TaxAct. Web programma piedāvā ļoti daudz informācijas, bet nav tik noderīgs, lai to viegli saprastu un  sekotu, vai kā TurboTax. Piemēram, pirmais ekrāns TaxAct ļauj uzzināt, kā galveno dzīves notikumu un apstākļu ietekmē jūs vēlaties sanemt nodokļus, bet uz tiem faktiski nevar pielāgot, ko darīsim tālāk — un šī pieredze ir pārstāvis TaxAct kopumā. Tomēr ikviena versija TurboTax izmaksā mazāk nekā TaxAct (pieņemot, ka jūs nevarat izmantot bezmaksas versiju vai nu): TaxAct Premium, visdārgākā versija (koncentrējās uz ārštata darbiniekiem un uzņēmumu īpašniekiem), izmaksas $70 un ir vienota valsts atgriešanos, bet līdzvērtīgu versija TurboTax izmaksā gandrīz Ls 130. Un, kaut gan jūs divreiz TaxAct upsells, tajā ietilpst daži pamata pakalpojumi par brīvu — piemēram, tiešsaistes piekļuvi jūsu atgriešanās septiņus gadus —, ka TurboTax un citi konkurenti piedāvā tikai kā dārgu pievienojumprogrammai

 

Paturiet prātā vienu lietu: ja jums ir kādas šaubas, ka daļu savu finanšu dzīvi neesat, kas savā nodokļu deklarācijā, vai arī, ja jums vajag atrast sev vienkāršāko no ienākumu formām, ieteicams izmantot profesionāla nodokļu sagatavotājs. Mūsu nodokļu pro un mūsu darbiniekiem, kas ir jāpalaiž, izmantojot tiešsaistes nodokļu komplektu ir vienisprātis, ka, piespiežot savu vēlamo pakalpojumu cauri programmai nav jāpieliek pūles, un nerodas iespējamā kļūda. Papildus ietaupot laiku, labs profesionālis palīdzēs sarežģītā situācijā, viegli uztveramā veidā, parādīs, ko tu piemirsti, un joprojām ir noderīgi sazināties visu gadu, ne tikai nodokļu iesniegšanas termiņā —  Fails ar paplašinājumu, vai iesaistīto aģentu (EA), valsts zvērinātais grāmatvedis (CPA), vai jurists ar noteikto nodokļu praksi, varat ietaupīt laiku, galvassāpēm, un, iespējams, kaut kādu naudu.