Ceļojuma kredīta iespējas?

Patēriņa kredīts: ir svarīgi, lai budžets tiktu tērēts svētkutēriņiem, bet ir viegli samazināt līdzekļu trūkumu drudžainās brīvdienusezonas laikā. Nedrošs personiskais aizdevums var nodrošināt skaidrunaudu par samērīgām procentu likmēm, kas bieži ir puse no tām, ko jūsredzētu ar kredītkartēm. Šos svētku aizdevumus var izmantot tikai parjebko, un jūs varat saņemt jebkurā vietā no 1000 ASV dolāriem līdz 3 000dolāriem. Šos aizdevumus var izmantot arī, lai palīdzētu atmaksāt cituslielus procentu parādus, piemēram, kredītkarti, ko izmantojāt dažiemagriem pirkumiem. Personiskajiem aizdevumiem parasti ir fiksētaprocentu likme un tie ir strukturēti ar vienlīdzīgiem maksājumiem, kasveikti noteiktā laika periodā, atvieglojot parāda atmaksu savlaicīgi.

Kredīta personiskā rinda: šī iespēja var būt riskanta, ja neesat uzmanīgsar budžeta veidošanu, bet tas piedāvā arī labumu par procentumaksāšanu tikai par summām, kas piesaistītas jūsu kredītlīnijai.Personiskā kredītlīnija pēc vajadzības var rūpēties par brīvdienu finanšuvajadzībām; pēc kredītlīnijas derīguma termiņa beigām vai laika, kas iratļauts kredītlīnijas izmantošanai, ir jāatmaksā tas, kas ir parādā pretjūsu kredītlīniju vai jāpaplašina kredītlīnija. Dažos gadījumos var būtnepieciešams refinansēt no vienas kredītlīnijas uz citu. Personiskākredītlīnija nodrošina ērtu skaidras naudas avotu, lai dublētu savusbrīvdienu tēriņu plānus un ļautu aizņemties tikai to, kas jums ir vajadzīgs,bet tas var izraisīt arī pārmērīgus tēriņus.

Sastādiet svētku tēriņu budžetu un dariet to vislabāko, lai pieturētos pietā. Patērētāju finanšu aizsardzības birojs (CFPB) norāda, kapersoniskajām kredītlīnijām parasti ir mainīgas procentu likmes, kas varmainīties, kā norādīts jūsu aizdevuma dokumentos. Tādējādi jūsubudžeta plānošanā tiek izveidota ‘jautājuma zīme’, jo procentu likmepersonas kredītlīnijai var palielināties vai samazināties. Pirmsparakstīšanas rūpīgi izlasiet aizdevuma dokumentus, lai noteiktu, cikbieži un cik lielā mērā mainīga procentu likme var palielināties par katrukorekciju.