Hokejs un bukmeikeru sniegtās iespējas

Jebkura populāra hokeja līga, gan nacionāla kā Austrijas hokeja līga vai starpnacionāla kā Kontinentālā hokeja līga, ir dinamiska un aizraujoša un tādēļ tā neizpaliek bez bukmeikeru un totalizatoru uzmanības. Arī dažāda līmeņa vietējās hokeja līgas pie mums ir ieguvušas uzmanību gan no mūsu pašu totalizatoriem Latvijā, gan citu valstu totalizatoriem, kas pie mums darbojas.

Dažādos hokeja totalizatoros dažādās valstīs pieejamas dažādas ar hokeju saistītas likmes. Nenoliedzami, hokeja spēle visā pasaulē pārāk neatšķiras, tāpēc likmes ir līdzīgas, tomēr tās ietekmējas no dažādiem citiem vietējo bukmeikeru sniegtajiem pakalpojumiem, vai ir ar tiem saistītas, tāpēc novērojamas dažādas interesantas atšķirības. Izteiktākās likmes, kurām, protams, pastāv arī savi paveidi ir:

    • naudas līniju likmes

    • ripu līniju likmes

    • kopsummu likmes

Tomēr bez citādi sarežģītām likmēm, kas balstās uz spēļu rezultātu, par hokeja spēlēm var likt likmes, kas balstās tīri uz to, kas uzvarēs un kas neuzvarēs. Šādas likmes var likt gan par hokeja čempionātu, gan par individuālām spēlēm. Piemēram, ja spēlētājs Kontinentālās hokeja līgas ietvaros vēlas likt likmes uz komandas Rīgas Dinamo spēlēm visas sezonas gaitā un komandas rezultātu līgas iekšienē, nemēģinot minēt katras spēles konkrēto rezultātu, tas ir iespējams. Viņš var izvērtēt, piemēram, visas komandas iepriekšējā gada spēles pret visām komandām, pret kurām ir spēles paredzētas arī šajā sezonā. Tad totalizatorā likt likmes pret to, kādi varētu būt šo pašu spēļu rezultāti arī šogad. Spēlētājs var ņemt vērā to, cik ļoti komandai palīdzēs vai traucēs sasniegt citu rezultātu izmaiņas komandā vai treneru sastāvā, piemēram. Spēlētājam jāizliek prognoze par uzvaru vai zaudējumu katrā spēlē un tad jāprognozē aptuvenais komandas rezultāts līgas iekšienē. Spēlētājam vēlāk nav jāuztraucas par neko, jo bukmeikeri paši nosaka spēļu likmju attiecības sezonas gaitā pēc iepriekšējās sezonas rezultātiem un sezonas gaitas. Mīnus šajā ir, ka vienreiz izliekot likmes, spēlētājs nevar mainīt savu izvēli totalizatorā pēc komandas snieguma sezonas gaitā.